Częste podróże służbowe? Piętrzące się obowiązki zawodowe? Skorzystaj z pralni, a zaoszczędzony czas poświęć na przyjemności

Dress code, czyli zbiór zasad dotyczących określonego ubioru, np. w miejscu pracy, obowiązuje w tej chwili w wielu branżach. Pracownicy korporacji czy administracji publicznej, prawnicy, bankierzy, przedstawiciele handlowi – to tylko niektóre profesje, związane z oficjalnym strojem, takim jak garnitur czy garsonka. Jeśli elegancki ubiór towarzyszy Ci na co dzień, a Twoja garderoba pełna jest marynarek, żakietów, koszul, spodni z kantem, czy ołówkowych spódnic – dowiedz się, jak zadbać o swoje rzeczy, by cieszyć się ich doskonałą jakością przez długi czas.

Dlaczego pralnia chemiczna to  obowiązkowy punkt na Twojej mapie?

Kalendarz ludzi biznesu jest po brzegi wypełniony pilnymi terminami – spotkania, konferencje, negocjacje, warsztaty, kursy, wyjazdy służbowe. Każda z tych okazji wymaga nienagannego wyglądu. Odpowiedni garnitur, świeża koszula, elegancka sukienka, stonowane obuwie, fryzura i makijaż dopasowane do okazji – każdy z tych elementów składa się na nasz zawodowy wizerunek. Dzięki odpowiedniemu ubiorowi nie tylko wyglądamy profesjonalnie, ale też czujemy się bardziej pewni siebie. Strój dodaje nam animuszu, pomaga przełamać nieśmiałość, pozwala poradzić sobie nawet w tak bardzo stresujących sytuacjach, jak publiczne wystąpienia, negocjacje handlowe, czy rozmowy z przełożonymi. Z tego powodu ważne jest, by odpowiednio zadbać o swoją garderobę. Jeśli nasz plan dnia po brzegi wypełniony jest palącymi sprawami zawodowymi, nie dokładajmy sobie kolejnych obowiązków. Profesjonalna pralnia doskonale zadba o nasz służbowy uniform i zagwarantuje nam doskonały wygląd w każdej sytuacji. Nowoczesna pralnia, wyposażona w najwyższej jakości maszyny piorące, specjalistyczne suszarki i odpowiednie środki chemiczne, fachowo zadba o każdy element naszej garderoby. Jeśli nie wiesz, jak poradzić sobie z plamą z oleju na spodniach bądź zastanawiasz się, czym sprać atrament z mankietów – nie eksperymentuj w domu. Oddaj swoją odzież w ręce pracowników pralni, a czas wolny poświęć na spotkania z przyjaciółmi.

Czy wiesz, czego chce Twój garnitur?

Doskonałej jakości garnitur to wizytówka każdego zadbanego mężczyzny. Wykonany z naturalnych włókien o odpowiednim splocie, będzie stanowił bazę naszej garderoby. Zestawiony z jasną koszulą, krawatem i poszetką, stanie się doskonałym strojem wieczorowym. W komplecie z koszulą w lekki deseń świetnie sprawdzi się podczas mniej oficjalnych spotkań branżowych. Co w sytuacji, gdy zauważymy na naszym garniturze brzydkie plamy z atramentu? Lepiej nie próbować usuwać ich samodzielnie. Delikatne, naturalne włókna wymagają odpowiedniego traktowania, by jak najdłużej zachować swoją formę. Z pomocą przyjdzie nam profesjonalna pralnia, która temat czyszczenia ubrań zna od podszewki. Pracownicy dobiorą odpowiedni program do rodzaju tkaniny tak, by włókna nie skurczyły się w praniu i zachowały swoją sprężystość. Garnitur zostanie także osuszony oraz fachowo wyprasowany. Nie musisz martwić się nieprofesjonalnymi podwójnymi kantami, o które łatwo w przypadku prasowania w domowych warunkach. Odświeżony garnitur stanie się naszą wizytówką podczas każdego służbowego spotkania, dodając nam szyku i klasy.
Jeśli Twoje życie zawodowe nabrało rozpędu, a terminarz jest po brzegi wypełniony listą spraw do załatwienia – pomyśl o skorzystaniu z profesjonalnej pralni. W ten sposób zyskasz nie tylko pewność, że Twoje ubrania będą zawsze gotowe na najważniejsze spotkanie, ale też cenny czas, który poświęcisz na rozwój pasji, spotkania z przyjaciółmi czy po prostu na zasłużony odpoczynek.